Γερμανικό Bet Builder απόδοσης 8.50

Γερμανικο Bet Builder αποδοσης 8.50

Δημήτρης Μύτικας

Με το ματς στη Γερμανία ανάμεσα σε Μπόχουμ και Χοφενχάιμ θ' ασχοληθεί το Freetips247.com, προτείνοντας Bet Builder τριών επιλογών σε απόδοση 8.50.

Μπόχουμ και Χοφενχάιμ ανοίγουν το πρόγραμμα της 31ης αγωνιστικής στην Bundesliga. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται σε δεινή κατάσταση, όντας στην θέση που οδηγεί στα μπαράζ παραμονής στο +5 από τις θέσεις του υποβιβασμού χάνοντας μειονεκτώντας στην ισοβαθμία με την Μάιντζ. Από την άλλη, η Χοφενχάιμ είναι στην 9η θέση με 39 βαθμούς στο -6 από τις θέσεις που δίνουν ευρωπαϊκό εισιτήριο, με τις ελπίδες της βέβαια να μην είναι πολλές για έξοδο στις διοργανώσεις της UEFA.

Σχετικά με το Bet Builder το Freetips247.com προτείνει τρεις επιλογές με γκολ αγώνα, γκολ ημιχρόνου και σκόρερ σε απόδοση 8.50. Πρώτη επιλογή θα είναι το Over 1.5 στο πρώτο ημίχρονο. Οι δύο ομάδες δέχονται με σχετική άνεση γκολ με 60 γκολ παθητικό για την καθεμιά. Αναμένουμε ανοιχτό ματς από το πρώτο 45λεπτο του ματς.

Στη συνέχεια θα πάμε με τα τέρματα του ματς, επιλέγοντας το εύρος τερμάτων 3-5 γκολ. Τα τέσσερα από τα τελευταία πέντε ματς των δύο ομάδων έχουν προσφέρει γκολ και θέαμα στο κοινό. Μάλιστα, το σημείο έχει επιβεβαιωθεί τρεις από τις τέσσερις φορές, καθώς τη μία ξέφυγε το σκορ στα επτά τέρματα συνολικά. Δεδομένου ότι περιμένουμε ένα παραγωγικό πρώτο μέρος, θεωρούμε πολύ πιθανό οι δύο ομάδες να επαληθεύσουν το σημείο.

Τέλος θα πάμε με anytime scorer στο ματς. Θα επιλέξουμε τον Βουτ Βέγκχορστ της Χοφενχάιμ. Ο Ολλανδός στα τελευταία τρία ματε της ομάδας του μετράει δύο τέρματα, έχοντας αποκτήσει σύνδεση με τα αντίπαλα δίχτυα. Δίνεται σε μεγάλη απόδοση, άνω του τριπλασιασμού και μεγαλώνει αρκετά την απόδοση του Bet Builder. Περιμένουμε να σκοράρει.