Τριαδα με special bets στο αστρονομικο 105.48

Κώστας Τόπας

Τρία παιχνίδια για special bets έχει ξεχωρίσει το Freetips247.com

Γουέστ Χαμ vs Τότεναμ (G/G 1ο ημίχρονο)

Πάλεψε αλλά στο τέλος η Γουέστ Χαμ γνώρισε την ήττα με 4-3 από την Νιουκάστλ με αποτέλεσμα να μείνει στους 44 βαθμούς και την 7η θέση. Από την άλλη, η Τότεναμ βρέθηκε πίσω στο σκορ αλλά έβγαλε αντίδραση και κατέκτησε τη νίκη με 2-1, επί της Λούτον, σκαρφαλώνοντας στην 5η θέση με 56 βαθμούς. Οσον αφορά την μεταξύ τους αναμέτρηση, όταν παίζει εντός έδρας, η Γουέστ Χαμ δεν έχει χάσει από την ομάδα Τότεναμ στους τελευταίους 3 αγώνες. Αξιο αναφοράς είναι ότι στα τελευταία εννέα ματς των «σπιρουνιών» μπήκαν περισσότερα από 2.5 τέρματα. Οπως Over 2.5 σημειώσε και η Γουέστ Χαμ στα τελευταία τέσσερα από τα πέντε ματς. Για την εν λόγω αναμέτρηση θα κρατήσουμε το G/G στο πρώτο ημίχρονο σε απόδοση 2.92 καθώς στο 43% των εκτός έδρας αγώνων Premier League της Τότεναμ αυτή τη σεζόν, σκόραραν και οι δυο ομάδες πριν το ημίχρονο

Πόρτσμουθ vs Ντέρμπι (Ισοπαλία με γκολ)

Ντέρμπι κορυφής στη League 1. Από τη μία η Πόρτσμουθ είναι στη 2η θέση με 81 βαθμούς κι από την άλλη η Ντέρμπι απολαμβάνει τη μοναξιά στην κορυφή με 86 πόντους, μετά από 40 βαθμούς. Η γηπεδούχος είναι αήττητη στα τελευταία έξι ματς, μετρώντας τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες. Από την άλλη, η Ντέρμπι έχει μόλις μία ήττα στα τελευταία έξι ματς, μετρώντας παράλληλα και πέντε νίκες. Το αξιοσημείωτο είναι ότι η Πόρτσμουθ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 13 από 14 αγώνες στη Ligue 1, ενώ εντός έδρας έχει ρεκόρ αυτή τη σεζόν: 13N - 4I - 2Η. Θα κρατήσουμε την ισοπαλία με γκολ σε απόδοση 4.25, μιας και η Ντέρμπι δεν πρόκειται να παρατήσει τόσο εύκολα τα όπλα της.

Ντονκάστερ vs Ρέξαμ (Κανένα γκολ)

Σε εκπληκτική φόρμα βρίσκεται η Ντονκάστερ, καθώς είναι αήττητη στα τελευταία πέντε ματς, μετρώντας τέσσερις νίκες και μία ισοπαλία, ούσα 15η στην κατάταξης της League 2, με 52 βαθμούς. Από την άλλη, η Ρέξαμ μετά από την ήττα από την Τρανμίρ, σήκωσε κεφάλι και πανηγύρισε δύο σερί νίκες, με αποτέλεσμα να φτάσει τους 73 βαθμούς και την 3η θέση στην βαθμολογία. Πάντως, η Ντονκάστερ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 10 από 11 αγώνες στη διοργάνωση, ενώ στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ. Θα ρισκάρουμε με το να μη μπει κανένα γκολ στην αναμέτρηση σε απόδοση 8.50.

Η πρόβλεψη του Freetips247.com

• Γουέστ Χαμ vs Τότεναμ Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο 1ο ημίχρονο: Ναι (2.92)
  • Πόρτσμουθ vs Ντέρμπι Ισοπαλία με γκολ (4.25)
  • Ντονκάστερ vs Ρέξαμ Κανένα γκολ (8.50)

Απόδοση τριάδας: 105.48