La Liga 2: Bet Builder σε απόδοση 8.50

La Liga 2: Bet Builder σε αποδοση 8.50

Δημήτρης Μύτικας

Με το μοναδικό παιχνίδι στα πλέι οφ ανόδου της La Liga 2 ασχολείται το Freetips247.com και προτείνει Bet Builder τριών επιλογών σε απόδοση 8.50.

Σπόρτινγκ Χιχόν και Εσπανιόλ διασταυρώνουν τα ξίφη τους για ένα εισιτήριο στον τελικό τον μπαράζ ανόδου της La Liga 2 και το βράδυ της Κυριακής (9/6) θα δώσουν τον πρώτο αγώνα στην έδρα της Σπόρτινγκ Χιχόν. Αυτή είναι η τρίτη φορά που θα βρεθούν αντιμέτωπες οι δύο ομάδες, με τις προηγούμενες δύο να έχουν λήξει με μία ισοπαλία και μία νίκη για την Σπόρτινγκ Χιχόν.

Σε καμία περίπτωση το ματς δεν μοιάζει με τα προηγούμενα, καθώς το διακύβευμα είναι τεράστιο και ένα καλό αποτέλεσμα ενδέχεται να δώσει σημαντικό αβαντάζ σε μία από τις δύο ομάδες ενόψει ρεβάνς.

Όσον αφορά το Bet Builder του Freetips247.com θα επιλέξουμε τρεις επιλογές με αποτέλεσμα ημιχρόνου, σύνολο γκολ και σύνολο καρτών σε απόδοση 8.50.

Ως πρώτο σημείο θα επιλέξουμε το Χ ως αποτέλεσμα ημιχρόνου. Αναμένουμε ματς χωρίς πολλά ρίσκα. Ειδικότερα το πρώτο 45λεπτο θα είναι αναγνωριστικό για τις δύο ομάδες, οι οποίες ως πρώτο μέλημα θα έχουν να διατηρήσουν ανέπαφη την εστία τους. Πρώτο μισό χωρίς σκορ περιμένουμε στο ματς γι' αυτό και θα επιλέξουμε την ισοπαλία ως αποτέλεσμα.

🔥 Nέα προσφορά* γνωριμίας χωρίς κατάθεση στο betshop! Βρες την εδώ!👈

Δεύτερη επιλογή θα είναι το σύνολο γκολ 2-3. Όπως αναφέραμε το ματς αναμένεται αρκετά κλειστό. Σίγουρα, οι δύο ομάδες θα ψάξουν το γκολ, αλλά το σκορ δεν πιστεύουμε πως μπορεί να ξεφύγει σε ένα τόσο απαιτητικό παιχνίδι. Ένα στατιστικό που ενισχύει την επιλογή μας είναι η παράδοση στις μεταξύ τους αναμετρήσεις, η οποία έχει επιβεβαιώσει τέσσερις στις τελευταίες πέντε φορές το 2-3 γκολ.

Τελευταία επιλογή θα είναι στις κάρτες. Θα πάρουμε το Over 5.5 κάρτες στην αναμέτρηση. Οι δύο ομάδες θα προσπαθήσουν να περιορίσουν τις αντίπαλες επιθετικές λύσεις και αυτό θα γίνει με σκληρή άμυνα και... μονομαχίες. Ενδεχομένως το παραπάνω γεγονός ν' αναγκάσει τον διαιτητή του ματς να βγάλει αρκετές φορές την κάρτα από το τσεπάκι.