Το Champions League επέστρεψε και το Freetips247.com κέρασε ταμείο με Bet Builder σε απόδοση 8.00

Το Champions League επεστρεψε και το Freetips247.com κερασε ταμειο με Bet Builder σε αποδοση 8.00

Κώστας Τόπας

Η κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση επέστρεψε στις ζωές όλων και το Freetips247.com κέρασε ταμείο.

Η Μάντσεστερ Σίτι μπήκε φουριόζα στην αναμέτρηση με τη Κοπεγχάγη και με το... καλημέρα κατάφερε να προηγηθεί χάρη στο όμορφο τέρμα του Κέβιν Ντε Μπρόινε στο 10'. Ωστόσο, έπειτα από σοβαρό λάθος του Εντερσον, οι Δανοί βρήκαν την ευκαιρία και με τρομερό πλασέ του Μάτσον ισοφάρισαν 1-1 στο 34ο λεπτό της αναμέτρησης.

Μία εξέλιξη η οποία πλήρωσε την πρώτη επιλογή του Bet Builder του Freetips247.com και συγκεκριμένα το Over 1.5 1ου ημιχρόνου που είχε προταθεί σε απόδοση 2.37. Οπως επίσης πέρασε από νωρίς και το G/G, το οποίο πριν τη σέντρα μεταξύ των δύο ομάδων ήταν στο 2.07.

Το κερασάκι στην τούρτα και στο Bet Builder που επέλεξε το Freetips247.com για την εν λόγω αναμέτρηση ήρθε στις καθυστερήσεις από τον Φόντεν. Ο Άγγλος μεσοεπιθετικός των Πολιτών, ο οποίος προσφερόταν στο 2.80 να βρει δίχτυα σε οποιοδήποτε λεπτό του ματς, διαμόρφωσε το τελικό 3-1 για την Μάντσεστερ Σίτι και με αυτόν τον τρόπο μας έστειλε ταμείο σε απόδοση 8.00!